کفی کفش برای افزایش و بلند کردن قد

 1. خانه
 2. /
 3. مقالات
 4. /
 5. کفی کفش برای افزایش و بلند کردن قد

آیا تا به حال به این فکر افتاده‌اید که اگر قد بلندتری داشته باشید، ممکن است فرصت‌های بهتری در اختیار داشته باشید؟ با قد بلندتر، به میزان بیشتری مشاهده می‌شوید، از زنانی که پاشنه بلند می‌پوشند، قد بلندتر هستید و به طور کلی، حضور فیزیکی قوی‌تری دارید. شاید علاقه‌ای به استفاده از کفش آسانسور نداشته باشید و تنها بخواهید با افزودن چیزی به کفش‌های مورد علاقه‌تان، قدتان را بلندتر کنید. کفی‌های کفش بلند کردن قد می‌توانند به شما در دستیابی به قد بلند کمک کنند و نشانه مصنوعی ندارند. این است که باید درباره کفی‌های کفش بلند کردن قد بدانید.

کفی کفش بلند کننده قد چیست؟ 


کفی کفش بلند کننده قد چیست؟

کفی‌های کفش بلند کننده قد اختراعی مدرن نسبت به کفش‌های بلند کننده قد قدیمی هستند. کفی‌های بلند کننده قد به صورت مجزا و شیک چند سانتی متر قد بیشتر را برای فرد دارنده فراهم می‌کنند. کفی‌ها آسان و راحت ارتفاع هر کفش را افزایش می‌دهند. از همه بهتر، هیچ کس متوجه نمی‌شود که از کفی برای افزایش قد استفاده می‌کنید.

کفش‌های بلند کننده قد قدیمی لژ یا کفش آسانسور بودند. این سبک کفش‌های بلند کننده قد خیلی وقت است که از مد افتاده‌اند. کفش‌های آسانسور ظاهری حجیم دارند که با حساسیت‌های مدرن متناسب نیست.

کفی‌های کفش بلند کننده قد دقیقاً مانند هر محصول متداول دیگری است که ظاهر یا جذابیت شما را افزایش می‌دهد. برداشت‌های اول می‌تواند بر وضعیت اجتماعی شما تأثیر بگذارد و محصولاتی مانند عطر، لباس مناسب یا رنگ مو به شما کمک می‌کند تا در موقعیت‌های اجتماعی ظاهری جذاب داشته باشید. افزایش قد نباید مشخص و غیرطبیعی باشد.

مزایای کفی‌های تخت 


همه کفی‌ها صرف نظر از اینکه قد را بلند می‌کنند یا نه، دارای مزایایی هستند. کفی‌ها می‌توانند به تمام موارد زیر کمک کنند:

 • برای کفش حالت ضربه‌گیر عمل می‌کنند.
 • افزایش پشتیبانی قوس
 • کاهش درد کمر
 • روند عادت کردن را آسان‌تر و غیرقابل توجه می‌کند.

راحتی و پشتیبانی 

یک دلیل رایج که افراد از کفی (بلند کننده یا غیره) استفاده می‌کنند، راحتی کفش است. اگر شغلی دارید که لازم است تمام روز روی پاهایتان باشید، ارزش این را دارد که یک جفت کفی پشتیبان و نرم تهیه کنید.

کفی‌ها همچنین به طور مکرر برای افرادی که دارای مشکلات زانو یا مچ پا هستند توصیه می‌شوند زیرا می‌توانند به پشتیبانی از قوس کف پای شما کمک کنند و در نتیجه تراز استخوان شما را بهبود می‌بخشند. حتی اگر درد زانو یا مچ پا ندارید، اضافه کردن کفی برای این منظور می‌تواند مفید باشد. پشتیبان قوس کف پا پوشیدن کفش را برای مدت طولانی راحت‌تر می‌کند.

توجه اسکی بازان! در نظر بگیرید که هر کفی که در بوت اسکی شما قرار دارد را با آنهایی که انتخاب می‌کنید عوض کنید. اسکی کردن مخصوصاً روی پاها، زانوها و پاها سخت است. یافتن کفی مناسب و متناسب با پا مهم است و کفش را راحت‌تر می‌کند.

وضعیت قرارگیری و تسکین کمر 

یک کفی مناسب به شما کمک می‌کند تا بدن خود را با حالت بدنی بهتر حرکت دهید. همچنین حالت ضربه‌گیری و بالابر را در مکان‌هایی که به آن نیاز دارند فراهم می‌کند. در نتیجه، بسیاری از افراد در صورت استفاده از کفی مناسب متوجه می‌شوند که کمر درد آنها کاهش می‌یابد.

به پا عادت دادن کفی 

خرید یک جفت کفش جدید، به ویژه کفش‌های ورزشی، می‌تواند یک پروسه باشد. نه تنها باید کفش مناسب را پیدا کنید، بلکه باید آنها را طبق اندازه پای خود قالب دهید. همانطور که هر دونده‌ای ممکن است بگوید، این روند می‌تواند دردناک باشد. اگر با این وجود از کفی‌های یکسانی در کفش استفاده می‌کنید، می‌توانید انتظار داشته باشید که کف پا احساس یکسانی را داشته باشد و راحت باشد.

مزایای کفی‌های بلند کننده قد 


مزایای کفی‌های بلند کننده قد

کفی کفش بلند کننده قد مناسب نه تنها می‌تواند تمام مزایای ذکر شده در بالا را فراهم کند، بلکه باعث افزایش قد نیز می‌شود. نکته جالب در مورد کفی‌های بلند کننده قد این است که آنها اینچ بیشتری اضافه می‌کنند بدون اینکه به نظر برسد قد شما را بلند می‌کند.

کفی‌های کفش بلند کننده قد بین یک تا دو اینچ به قد اضافه می‌کنند. بسیاری از آنها قابل تنظیم هستند، بنابراین شما می‌توانید ارتفاع آنها را تغییر دهید.

راحتی 

دوران کفش‌های پاشنه بلند و ناراحت کننده برای بلند شدن قد به پایان رسیده است. کفی‌های کفش بلند کننده قد اخیر به اندازه کافی برای استفاده روزمره راحت هستند. کفی‌های بلند کننده قد به راحتی وارد کفش‌های مورد علاقه شما می‌شوند و به راحتی در آورده می‌شوند. کفی یک شکل گوه‌ای راحت است که اغلب هیچ تفاوتی با کفش‌های معمولی شما ندارد.

توصیه می‌کنیم کار خود را با یک کفی 1 یا 2 اینچی شروع کنید، زیرا افزایش قد چشمگیری ندارد. در صورتی که کف پای شما در کفش احساس تحت فشار بودن دارد، بندها را شل کنید تا حرکت کند و در صورت لزوم سایز کفش را کمی بزرگتر کنید.

نگهداری 

کفی‌های کفش بلند کننده قد بندرت نیاز به نگهداری بیشتر از کفش‌های معمولی دارند. کفی‌ها با آب گرم قابل شستشو هستند و می‌توانند در هوا خشک شوند. ما توصیه نمی‌کنیم از ماشین لباسشویی یا خشک کن استفاده کنید. دقیقاً مانند کفش‌ها یا کفی‌هایتان که فرسوده می‌شوند، کفی‌های بلند کننده قد را نیز تعویض کنید تا از بهداشت مناسب اطمینان حاصل کنید. ما توصیه می‌کنیم هر 3 تا 6 ماه بسته به مراقبت و استفاده از کفش‌ها، آنها را تعویض کنید.

کفی‌های کفش بلند کننده قد چگونه به نظر می‌رسند؟ 


کفی‌های کفش مدرن بلند کننده قد از دید بقیه افراد اطراف شما پنهان هستند. کفی‌ها مانند سالها پیش کفش‌های بلند کننده حجیم و علنی نیستند. کفی‌های مدرن کاملاً در کفش مورد علاقه شما جای می‌گیرند. کفی باعث می‌شود قد به صورت طبیعی بلند به نظر برسد. دوستان و خانواده ممکن است متوجه شوند که قدتان کمی بلندتر شده است، اما با افزایش قد متوسط، آنها متوجه نمی‌شوند که شما از کفی‌های بلند کننده استفاده می‌کنید.

کفی‌ها در کفش‌های روزمره شما جای می‌گیرند و می‌توانند تقریباً با هر استایل پوشیده شوند. می‌توانید از کفی‌ها در کفش‌های مارک مورد علاقه خود استفاده کنید زیرا برخلاف کفش‌های آسانسور از پیش ساخته شده، می‌توانید آنها را تعویض کنید. می‌توانید در چند کفش از آنها استفاده کنید.

چه موقع از آنها استفاده کنیم؟


می‌توانید کفی‌های کفش بلند کننده قد را هر روز بپوشید، اما هنگام ورزش یا تمرین نباید از آنها استفاده کنید. کفش‌های ورزشی برای اهداف خاص طراحی می‌شوند و افزودن کفی‌ها ممکن است باعث آسیب به مچ پا شود.

قد در بین افراد از اهمیت برخوردار است، بنابراین کفی‌های بلند کردن قد برای رویدادهای اجتماعی مناسب هستند. افراد بلند قامت حضور پررنگ‌تری دارند و کفی‌های بلند کننده قد می‌توانند به شما کمک کنند تا به این حضور قویتر دست پیدا کنید. پوشیدن کفی در یک مصاحبه، یک سخنرانی عمومی یا یک مهمانی می‌تواند به شما اعتماد به نفس دهد و رقابت را بالاتر ببرد.

نکات کفی


هنگامی که شما در حال خرید یک کفی هستید، راحتی موضوع مهمی است. برای هر چیزی که فکر می‌کنید برای مدت طولانی نمی‌توانید تحمل کنید، پول خرج نکنید. حتی اگر کفی پاشنه نسبتاً تند و سربالایی داشته باشد، مهم این است که راحت باشید.

این امر می‌تواند خرید کفی به صورت آنلاین را دشوار کند. هر کس نیازهای منحصر به فردی برای سطح پشتیبانی از کفی مورد نیاز خود دارد. ارتفاع پشتیبان قوس بین هر کفی متفاوت است و به خاطر سپردن آن هنگام امتحان کردن جفت جدیدی از کفی‌ها بسیار مهم است.

یک کفی با قوس خیلی بالا احساسی ایجاد می‌کند که گویی روی یک توپ پینگ پنگ قدم می‌گذارید.

اگر به دنبال کفی‌های مختلفی هستید که احساس خوبی در پای شما ایجاد کنند، چند ویژگی دیگر نیز وجود دارد که باید بدانید:

 • مواد باید ضد میکروبی باشد تا بو را کاهش دهد.
 • نوک فوم باعث می‌شود برش کفی راحت‌تر باشد تا متناسب کفش شما باشد.
 • برخی از کفی‌ها دارای وارانتی هستند.

ملاحظات خرید کفی‌های بلند کننده قد


ملاحظات خرید کفی‌های بلند کننده قد

یک کفی کفش بلند کننده قد می‌تواند واقعاً زندگی شما را بهبود بخشد. به دنبال کفی با دوام و مقاوم در برابر رطوبت باشید تا بیشترین استفاده را از آنها ببرید. با افزایش یک اینچ قد شروع کنید تا با آن سازگار شوید و ظاهری طبیعی‌تر داشته باشید. علاوه بر تمام نگرانی‌های مربوط به خرید کفی‌های معمولی، چند نکته اضافی نیز وجود دارد که باید هنگام تهیه کفی بلند کننده قد در نظر بگیرید:

 • نوع کفش. اگر به دنبال کفی بلند کننده قد هستید، باید در نظر بگیرید که آن کفی برای چه نوع کفشی طراحی شده است. بعضی از آنها فقط در کفش‌هایی با مچ پا بلند قرار می‌گیرند که مانع نمایش لیفت شده و کف پای شما را در جای خود نگه می‌دارند.
 • مواد بالابر. موادی که بالابر از آن ساخته شده است نیز می‌تواند در یافتن کفی مناسب موثر باشد. بالابرهایی که از هوا به عنوان جزء اصلی استفاده می‌کنند تا زمانی که از مواد جامد ساخته شده اند دوام نخواهند داشت. هوا سریعتر فشرده می‌شود و بدین ترتیب با گذشت زمان میزان افزایش ارتفاع کاهش می‌یابد.
 • درجه انطباق. همچنین قابل تنظیم بودن کفی نیز ارزشمند است. گرچه ممکن است گاهی اوقات تا دو اینچ قد اضافی خوب باشد، اما پوشیدن یک پاشنه بلند به طور مکرر عاقلانه نیست.

آیا کفی‌های کفش بلند کننده قد می‌توانند خطرناک باشند؟


برای استفاده‌های معمول روزمره کفی‌ها به هیچ وجه خطرناک نیستند و ‌می‌توانند فوایدی برای پای شما داشته باشند. اگرچه استفاده از آنها را برای انجام فعالیت‌های بدنی توصیه نمی‌کنیم، اما برای راه رفتن و ایستادن کاملاً ایمن هستند. کفی‌های کفش بلند کننده قد می‌توانند وضعیت بدن را بهبود بخشیده و موجب تسکین لگن به هم فشرده شوند. اگر قد کوتاهی دارید، ممکن است به دلیل کوتاهتر شدن تاندون آشیل کمر درد نیز داشته باشید. کفی‌ها می‌توانند باعث دراز کردن و کشیدن ستون فقرات، آزاد شدن بار کمر و ستون فقرات و پشتیبانی لگن شوند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره و نوبت‌دهی